old 02

Cahaya – Patrycja Miszkiewicz

Twoje Centrum Mocy

Tel.: 505 142 748

Strona na FB: Cahaya – Terapie uzdrawiające ciało i duszę

Grupa na FB: Anioły Cahaya – Uzdrawiająca Moc Medytacji

O mnie

Uzdrowiciel duchowy, bioenergoterapeuta.
W swojej pracy wykorzystuję różne metody uzdrawiania jak: bioenergoterapię, dotyk kwantowy, metodę Domancica, uzdrawianie na odległość, totalną biologię, theta healing i wiele innych.
Korzystam z informacji ze Źródła (uzdrawianie duchowe) i uzdrawiam na poziomie kwantowym.
Pobierałam nauki u: Mistrz bioenergoterapii Mirosław Frydrych, Mistrz bioenergoterapii Martyna Fon, Mistrz Marianna Bartke, Irena Ustinovic, Katarzyna Metza.

Poprzez własne życie i słowa pokazuję ludziom drogę w głąb siebie, do centrum wszechświata aby odnaleźć siebie na nowo.
Zachęcam do świadomego życia Tu i Teraz pełnego miłości, wdzięczności i radości.

„Miłość to skrzydło, które Bóg dał duszy, aby mogła się do niego wznieść”

Be Love Be Light Be Cahaya

Naturalne terapie:

  • Bioenergoterapia

Usługi bioenergoterapeutyczne mają charakter terapii naturalnych i obejmują czynności zarówno w sferze materialnej (dotyk ciała), jak i niematerialnej (duchowej / psychicznej) człowieka, zmierzające do przywrócenia homeostazy bioenergetyki organizmu. Bioenergoterapia to ogólne wzmocnienie całego ciała, poprawa komfortu życia, uspokojenie, wyciszenie, inne spojrzenia na świat, zatrzymanie postępów choroby.

  • Theta Healing

Theta Healing to najbardziej dynamicznie rozwijająca się metoda uzdrawiania będąca systemem rozwoju duchowego, emocjonalnego i mentalnego. To system pozwalający na osiągnięcie całkowitego uzdrowienia w każdym aspekcie naszego życia – fizycznym, finansowym, relacyjnym, zawodowym. Metoda ta pozwala świadomie uzdrowić ciało, zmienić negatywne przekonania i wykreować rzeczywistość jakiej pragniesz.

  • Czakroterapia

Czakroterapia ma za zadanie znalezienie blokad, oczyszczenie, naenergetyzowanie oraz zrównoważenie czakr. Przywraca człowiekowi poczucie jedności. Powoduje to, że dana osoba ponownie zaczyna odczuwać naturalne, bezwarunkowe emocje, jak chociażby radość, wdzięczność i miłość. Wspomaga regenerację organizmu. Uzdrawia ciało i duszę .

  • Dźwiękoterapia

Dźwiękoterapia wprowadza w stan relaksu i głęboko odpręża. Skutecznie usuwa blokady fizyczne, emocjonalne i mentalne, przyspieszając detoks na poziomie komórkowym i regenerację tkanek. Wzmacnia i regeneruje układ nerwowy i odpornościowy. Zmniejsza natężenie bólu, usprawnia procesy przemiany materii, harmonizuje ciała subtelne i aurę. To cudowna metoda wspomagająca tradycyjne leczenie.

  • Czytanie Duszy

Czytanie Duszy, to technika, które pozwala na skontaktowanie się z Twoją Duszą, Przewodnikami Duchowymi, Aniołami. Dzięki niej docieramy do informacji, odpowiedzi, podpowiedzi, które mogą wesprzeć Cię w rozwoju, w kolejnym kroku naprzód, w sięganiu po więcej, w odczuwaniu i zrozumieniu Twojego Ja, uwolnieniu od pewnych schematów, wzorców, uzdrowieniu sytuacji.

  • Masaż energetyczny „Dotyk Światła”

Po takim masaż poczujesz więcej spokoju, zaczniesz więcej widzieć i odczuwać. Poprawi się twoja relacja z innymi. Będziesz bardziej obecny, zaczniesz świadomie dokonywać wyborów. Uaktywni się twoja kreatywność, rozpoznasz swoje talenty, bardziej zaufasz sobie. Twoje ego zejdzie na drugi plan.

  • Medytacje uzdrawiające

Medytacja uzdrawia choroby i bóle na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym, uwalnia od chronicznej depresji, lęków, stresu, nerwicy; daje jasność umysłu, zdrowy i głęboki sen, podnosi świadomość i witalność, przynosi poprawę w chorobach uznanych przez medycynę za nieuleczalne, stymuluje wewnętrzny wzrost na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym.