Poradnię Detoksykacji i Immunoaktywacji.

Pracuję metodą czeskiego lekarza dr. Jonasza
Metoda ta powstała w oparciu o trzydzieści lat prac badawczych dr. Jonasza nad teorią toksyn, które zakłócają procesy samoregulacji organizmu i są przyczyną wielu naszych dolegliwości zdrowotnych, takich jak zaburzenia trawienia, powtarzające się infekcje wirusowe, grzybice, przewlekle zapalenie dróg moczowych, problemy skórne, alergie, itp. W mojej praktyce wykorzystuję autorskie preparaty detoksykacyjne, produkowane przez firmę Marion według receptur dr. Jonasza. To ziołowe suplementy diety, które pozwalają ukierunkować proces detoksykacji na określone toksyny i narządy w naszym ciele.

Każdy preparat zawiera precyzyjnie dobraną kombinacje ziół oraz informacji i uruchamia procesy oczyszczające, równocześnie stymulując odporność.
Preparaty są dostępne w formie kapsułek i sprejów.  Aplikacja sprejów na skórę daje taki sam efekt jak ta do jamy ustnej – dzięki czemu można je bezpiecznie stosować także u małych dzieci i osób, które nie mogą używać suplementów ziołowych na bazie alkoholu.

W poradni zapewniam kompleksową opiekę, która obejmuje konsultację – dotyczy oczyszczania organizmu z toksyn i wpływu detoksykacji na ogólny stan zdrowia, jak też opracowanie osobistego planu detoksykacji i dobór preparatów odpowiednich dla każdego klienta.
Cena wstępnej konsultacji łącznie z wykonaniem pomiaru obciążenia organizmu toksynami i opracowaniem planu detoksykacji to 100 zł dla dorosłych i 80 zł dla dzieci. Zestaw preparatów detoksykacyjnych przygotowany na podstawie wyników pomiaru i używany przez okres około dwóch miesięcy jest w cenie 210 zł – 350 zł za zestaw 3 – 5 preparatów Marion. Istnieje również możliwość zakupu pojedynczych preparatów według własnego uznania w cenie 70 zł za preparat.

Szczegółowy opis preparatów znajduje się na stronie Produkty


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o poradni, odwiedź naszą stronę albo profil na Facebooku 

Wizytę można umówić telefonicznie: 514.393.148

Zapraszam serdecznie,